Baobab geurkaarsen Brame Sylvanus

De Brame Sylvanus geurkaarsen zijn met de hand gemaakt in Portugal door keramiekkunstenaars. De keramiek versierd met hertengeweien is een echt symbool van wilde waardigheid en vernieuwing. Zijn aromatische parfum combineert de levendigheid van Bergamot met de kruidige bitterheid van absint, verheven door de houtachtige en betoverende diepte van Indonesische patchoeli.

* Verplichte velden

Prijs

Vanaf-prijs: € 95,00

(Incl. BTW)

Op voorraad

Overzicht

Eigenschappen

Geur.

Een aromatische geur van bergamot, absint en Indonesische patchoeli.

Nuttige weetjes:

  • Voor je de kaars na gebruik opnieuw aansteekt, knip je de wieken best bij zodat ze niet langer zijn dan 1 cm. Kortere wieken voorkomen een donkere rook na enkele uren branden.
  • Laat de kaars branden tot de oppervlakte volledig vloeibaar is. Zo vermijd je dat de kaars wordt uitgehold.
  • Breng de wieken ongeveer vijf minuten na het doven van de kaars - voor de was volledig vast wordt - terug naar hun originele, verticale positie. Op die manier kan je de wieken bij een volgend gebruik makkelijk bijknippen én weer aansteken.
  • Brand de laatste centimeters niet op om te vermijden dat de wieken plat gaan liggen in de vloeibare was en tegen het glas branden. Een wiek die bij het glas brandt, kan het glas doen breken.

Afmetingen.

Max 10: hoogte 10 cm - 60 branduren
Max 16: hoogte 16 cm - 150 branduren

Baobab geurkaarsen Brame Sylvanus